kosaaaak

Proč je kýchání příjemné?

Nebo to takhle mám zase jenom já? :)
Teda když kýchnu se zavřenou pusou, tak je to nic moc.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tak to bych ti přál být alergik a kýchat celý rok,snad bys si to užil.Kýcháš tak často až tě ztoho bolí břicho a hlava zaléhá v uších a působí negativně na srdce.

Další odpovědi
hanulka11

jsi asi fakt vyjímka- pro mě tedy příjemné není- zvlášť když je to třeba 5× za sebou

Deli

Taky mi není kýchání příjemné ☹

mosoj

Nejlepší to je když máte netěsné svěrače.

rtepp

Pro mě příjemné kýchání není. Někdy se dostaví při požití malého množství alkoholu.
Někdy i 30 *.

smutnydrak

no já měl jednou polámané všechny žebra a z chutí jsem si kýchnul… a to byl teda masakr… 😁

chudst

hanulka11 – neni vyjimka, me je to taky prijemne :) Ledaze bychom byli dve vyjimky. Zajimava otazka, rad si pockam na odpoved.

(Poznamka – kychani s otevrenou pusou, se zavrenou se to ani delat nema, lec obcas je to nutne.)