Tabea

Máte pocit, že se okolí zajímá o vaše názory na společenská témata, nebo se setkáváte spíše s nezájmem?

Nejlepší odpověď
Hlada

O mé názory na společenská témata se nikdo nezajímá a jsem tomu rád, protože jsem zažil dobu, kdy se okolí zajímalo. Nikomu to nepřeju.

Další odpovědi
Kepler

Snažím se takovým debatám vyhýbat. V případě neshody to dělá jen zlou krev. Kontruktivního debatéra abys lupou pohledal.

jirka F

Na lidi si od té doby co mně kamarád bývalí zradil dávám pozor spolčili se proti mně.Nedá se jim věřit naposledy se o mé názory zajímaly na škole.A k tomu se nechci vracet.

elkon

Záleží v jaké společnosti a na jaké téma se hovoří.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.