povalecz

Máte obavu, že nám Fialova vláda „z kyjevského úleku“ začne vnucovat i ukrajinskou kulturu?

Pár jejich filmů jsem už viděl a Ordinace v růžové zahradě je proti tomu oscarový snímek

Nejlepší odpověď
da ny

Ne nemám.
ŽÁDNÝ film jsem nesledovala, nezajímá mne to.
Na to, aby třeba pan Fiala rozhodoval o tom, jakou kulturu budu sledovat, poslouchat, navštěvovat, číst atp., je moc malý pán 😉 Může „jen“ rozhodovat o snížení valorizace mého důchodu (bohužel i „upravit“ zákon). Nařídit daně, vymyslet a měnit zákony (nebude tam věně). A rozhodovat, kam nacpou státní peníze, za co je utratí.
Нас не изменят.
Нас не догонят…
https://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/t-a-t-u/nas-ne-dogonyat-69486
😉

Další odpovědi
Drap

Vůbec ne. Nebude trvat dlouho a nikdo z nás nebude mít na žádnou kulturu.

Ametyst

Vždyť tu „ukrajinskou kulturu“ odmítají i Romové. Na ty vláda dá, kdežto bílá většina si může kecat, co chce, a neznění se nic.

Lgee

Ano