Mc Merkurion

… teda nevim, ale po skládání uhlí mám v hubě uhelnou pastu, ale že by mně zuby vabělila, to sem si fakt nevšiml, asi to chce vyfotit a pokouknout negativ …

Drap

Jaké speciální uhlí? Odkud bereš takové informace? Je to úplně obyčejné uhlí přimíchané do pasty.

RyuzakiKate

Zrovna v sobotu mi ji kámoš ukazoval. Říkal, že to je docela rasovina. Jakože drsný. Ale podle mě jen marketingovej tah. K čemu furt bělit zuby, šmarjá, stačí jen nekouřit, nepít tolik kafe a černýho čaje a umět si ty zuby čistit pořádně – dentální hygienistka poradí. Na pastě zas až tolik nezáleží.

Martin G

No přítelkyně je sen každého výrobce těchto prostředků , takže ji doma mame. Není to přímo pasta, jako spíš uhlí v kelímku, do kterého položen kartáček s pastou. Změny nevidím :D

anonym

Mc Merkurion: vy jste dobrý srandista, z vás na vojně museli mít velitelé radost hehe