Putra

Máte někdo z vás zajímavou práci ?

Snad tedy hodně lidí, jinak by to bylo nejspíš trochu smutné :) Jaká práce to je?

Nejlepší odpověď
Rocker

Mě moje práce připadá taky zajímavá Dělám školníka na základní škole,jsem pořád mezi lidmi,každý den dělám něco jiného,není to stereotyp a nuda jako v továrně (tam jsem taky dělal).Navíc bydlím přímo ve škole,takže nemusím nikam dojíždět.

Další odpovědi
briketka10

teď nemám zklamu tě, válím si šunky
s ČID, ale měla prodávala jsem CD to
mě bavilo svět hudby a her, lidi si k nám
chodili poslouchat hudbu do sluchátek
a děti si hrály hry na panelech, bylo to
fajn takovou práci už nikdy mít nebudu..

led

1 – Ano
2 – Zaujímavá, každý raz iná (aj keď sa to navonok nezdá)

anonym

Každá práce, kterou jsem v životě dělala, byla zajímavá. Prošla jsem toho více a když už jsem se neměla co nového učit, tak mne práce většinou přestala bavit. Výborné bylo, že za socialismu se díky kariernímu růstu dalo v rámci jednoho zaměstnavatele přejít na jiné místo.
Teď jsem na důchodě, ale kromě toho dělám několika klientům účetnictví a daňová přiznání, mám zaměstnání na brigádnický poměr (pokud nejsem nemocná jako právě teď) a vykládám karty. Nemám ráda zahálčivý život a potřebuji být v kontaktu s jinými lidmi. Sedět doma jako pavouk, to by mi určitě neprospělo.

Emefej

Já jsem rentiér, někdy je to docela makačka, ale zajímavá.