Bělousek

Máte někdo nějaký dobrý tip, kde strávit Velikonoce mimo domov?

Odpovědi
elkon

Třeba na chatě. Těžko ti může někdo poradit, když nenapíšeš oblast, kde bydlíš. To je jako když se zeptáš kolik je v řece vody.
Ok, to jsi měl napsat hned. Takže Šumava, Kvilda, Nové Hutě – Penzion U studeného potoka, nebo Bučina – hotel Alpská vyhlídka.

cappuccino

Na rezervaci hotelu je tak trochu pozde!!
Co takhle zajit do cestovky a vybrat si nejaky last minute?

Emefej

Velikonoční ostrov.

Ametyst

Maďarsko. Nejlépe Budapešť. Počítat s tím, že tento křesťanský stát skutečně dodržuje svátky a v nejen v obchodech bude zavřeno.

Julinka Š

dobry tip o de me na balkone a nebo na velikonocnich ostrovech:-D

Bělousek

Může to být kdekoliv i mimo ČR…kdekoliv, kde si člověk užije volna a dobře zrelaxuje.