Avatar uživatele
bolak

Máte někdo keramickej zub?

Já bych chtěl taky, jak to vypadá? Kolik to stojí? Jak se to šroubuje do huby? A drží to v ní? A co když to vypadne, platí se něco za znovuzašroubování? A udrží si takovej zub stále stejnou barvu? A kdybych měl všechny keramický, musel bych ještě chodit na pravidelný prohlídky? A co až budu starej děděk a budu chtít protézu, to mi ho zase vytrhnou a nebo mi udělaj protézu s mezerou? A můžu si nechat od zubaře vytrhnout zdravej zub a dát si tam keramickej když tam na něj zatím nemám místo? chtěl bych jenom jeden…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, Damiana, briketka10 před 4248 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ptáš se na implantát nebo korunku s čepem ? Nějak to mícháš dohromady.
Implantát před několika lety, jeden zub cca 10 000 – 15 000 Kč. Ten implantát si můžeš nechat dát po vytrženém zubu. Podmínkou ovšem je aby čep zarostl do kosti !!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
AShooter

Mam zub z pryskyřice, nalepení bylo snadné. Zubař udělal odlitek mích zubů poté mi zub, umrtvil a potom ustřihl tak aby se na něj dal dát pryskyřicoví. Zub mi nalepil jakousi zubařskou sádrou, Zub zůstává stále takový jaký jsem ho dostal. Asi před rokem sem za 4 zuby platil 12 000KČ. Nevím jestli se cena nezměnila, ale na zub si neztěžuji. Další výhoda že ti vyberou barvu, která odpovídá tvým zubům, takže to skoro nejde ani poznat že máš náhrašku. Nevím jestli se dají takto udělat i stoličky, já mam pouze dvojky a trojky..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

mosoj: zub, ausgerechnet celej, asi teda implantát

to se nešroubuje? a co když ti čep nezaroste? zaplatíš 15 papírů a pak to spláchneš do záchodu?

před 4248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Tak nějak. Ale na klinikách již zkušenosti mají, ale stát se může všechno.

před 4248 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek