Beruškazamla

Máte nějaký tip na dobrou snídani ?

Která je rychle udělaná a dobrá.

Nejlepší odpověď
_Bůh_

6 vajec na másle, 3 rajčata a žitný chléb

Ovesné vločky 70g (rozvařit na jednotnou hnotu, kaši), med, jablko, banán, arašídové máslo dle chuti

Další odpovědi
zdenek l

Chleba s máslem a sýr.

zjentek

Kakao a banán.

paul1

Bylo to sice i tím,že jsem byl mlád, ale rád vzpomínám na stanování na Lužnici. V blízké hospodě dávali k snídani chleba se sádlem a cibulí a k tomu kávu z melty. Chuťovka.

hapiky

Dobrá, rychle udělaná snídaně musí mít 3chody. Příchod-polívka-odchod.

nyjono

Půl banánu rozmačkám vidličkou, smíchám s vejcem a ovesnými vločkami. a na 3 min do mikrovlnky.
Můžeš dosladit třeba javorovým sirupem a druhou půlku banánu nakrájet navrch.

da ny

Mraky. Seznam by byl příliš dlouhý.