Břetislava

Máte nějaký recept (třeba i přírodní) na vydezinfikování bot (uvnitř) ze sekáče? Čím a jak? Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

rozdělat noviny zbalit do chumlu dát na něj ocet, ten chumel nacpat do bot, nechat vyschnout a pak vyvětrat na slunci :DD

Další odpovědi
casey

K tomuto ucelu se prodavaji dezinfekcni spreje.
vyber napr. zde:
http://www.le­karna.cz/dezin­fekce-obuvi/

IK

Čemu ze sekáče nedůvěřuješ, nebrat!
Nezbavíš se toho pitomého pocitu kdo to měl na noze a co od něho můžeš chytit.
To tvoje imunita tě varuje, takže jí věř. Já jsem alergická na chemii, takže by mi žádné stříkání nepomohlo, dala bych boty na sluníčko, nebo je vydrhla mýdlem, možná bych je i zničila a vyhodila než si je vzít na nohy s pocitem „snad to bude dobré“
pokud tyhle pocity nemáš, nemáš se také čeho bát, možná tě naočkoval někdo starší „zkušenější“ ne však stejně odolný.

david22

Desinfekční(pro­tiplísňový) sprej koupíš v každé prodejně obuvi. Cena do 200kč.

terry

Vytříkala bych je lihem. Do lahvičky s rozprašovačem.