Kazatel

Máte nějakou zkušenost s rekvalifikačními kurzy, a pokud ano, jakou?

Odpovědi
jirka F

Ano byl jsem na rekvalifikaci zkušenosti s tím mám dobré akorát ten lektor mohl být někdo jiný.

Dochy

Matně si vzpomínám, jak vyprávěla slečna co pracovala s přítelem pár let na statku, že potřebovala mít podle nových pravidel nějakou zemědělskou kvalifikaci, aby mohli prodávat své produkty… Jak jim tam nějaké městské holky vysvětlovaly jak správně podojit krávu…

agentpv

mám od ÚP 2 docela náročné rekvalifikace se zkouškou i s povinnou praxí (projekty EU a pracovník v sociálních službách) a nijak mi to při hledání práce nepomohlo. Ale 80% podpory + nový kolektiv lidí + nové poznatky to stálo za to.