Avatar uživatele
dust8

Máte nějakou novou konspirační teorii či je nějaká nově věřejně či utajeně známá?

Moje teorie.
Osobně si myslím, že je to o tom, že někteří lidé jsou kontrolování celým světem, který jim čtě myšlenky a vidí zkrz jejich zrak. :)

Máte nějakou vlastni či oficiální/neo­ficiální?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem právě jednu stvořil: pročpak je náš pan prezident opět v nemocnici, když údajně nemá vážnější zdravotní potíže? Prý rekondiční pobyt. Prdlajs, dávají mu tam infúze Becherovky, protože Ovčáček mu ty flašky schovával. Absťák jak sviňa!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Číst myšlenky a vidět skrze cizí zrak není konspirace. Je to SCHOPNOST!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Slyšel jsem, že podle „některých vědců“ není země ani kulatá, ani placatá, ale je kosočtvercová !! Prý je to tentokrát pravda – sichrovka, lidé kteří to jakkoliv rozporují jsou ovládáni mimozemskou civilizaci a snaží se vás svést na zcestí a to jen proto abychom nikdy nepoznaly jaká p*** člověk umí být a nikdy jsme nepoznali svůj plný potenciál. Server zaručenápravda.cz o tom informoval asi před půl rokem a jeho autor je za to dodnes stíhán zlotřilou státní mocí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nevím zda moje konspirace spadá mezi „oficiální“, ale co není může být. Spojme se za svou kosočtvercovou planetou a lidi co se nebojí popisovat její tvar takový jak jej z vesmíru všichni vidí, kosočtverčané zvítezí !!!

před 1649 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek