dust8

Máte nějakou novou konspirační teorii či je nějaká nově věřejně či utajeně známá?

Moje teorie.
Osobně si myslím, že je to o tom, že někteří lidé jsou kontrolování celým světem, který jim čtě myšlenky a vidí zkrz jejich zrak. :)

Máte nějakou vlastni či oficiální/neo­ficiální?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem právě jednu stvořil: pročpak je náš pan prezident opět v nemocnici, když údajně nemá vážnější zdravotní potíže? Prý rekondiční pobyt. Prdlajs, dávají mu tam infúze Becherovky, protože Ovčáček mu ty flašky schovával. Absťák jak sviňa!

Další odpovědi
zjentek

Číst myšlenky a vidět skrze cizí zrak není konspirace. Je to SCHOPNOST!

anonym

Slyšel jsem, že podle „některých vědců“ není země ani kulatá, ani placatá, ale je kosočtvercová !! Prý je to tentokrát pravda – sichrovka, lidé kteří to jakkoliv rozporují jsou ovládáni mimozemskou civilizaci a snaží se vás svést na zcestí a to jen proto abychom nikdy nepoznaly jaká p*** člověk umí být a nikdy jsme nepoznali svůj plný potenciál. Server zaručenápravda.cz o tom informoval asi před půl rokem a jeho autor je za to dodnes stíhán zlotřilou státní mocí.

anonym

Nevím zda moje konspirace spadá mezi „oficiální“, ale co není může být. Spojme se za svou kosočtvercovou planetou a lidi co se nebojí popisovat její tvar takový jak jej z vesmíru všichni vidí, kosočtverčané zvítezí !!!