jsemjá

Máte nějakou dobrou metodu, jak se zbavit rychle smutku?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Práce, jakákoli pokud možno náročná

Další odpovědi
anonym

„When I'm sad, I stop being sad and be awesome instead.“

  • Barney Stinson

Běžte dělat něco, co vás rozveselí.

zjentek

Já nemám. Rozveselit se sám může být někdy vážně těžké. Člověk k tomu potřebuje podnět a tím bývá spíše někdo, než něco… a když je člověk sám? Pak to bývá těžké.

Za bé, rychle se ani pes nevysere.

zjentek

Drape sorry jako, ale zrovna tvůj profil tady nevykazuje jakýkoli náznak toho, žes kdy pracoval, natož pak těžce. Prezentuje tě právě naopak. Což je mně šumák, ale co ta odpověď tady? V tomto podání působí coby jakýsi rozpor, ale… Nesuď, zjentek, nesuď…