zjentek

Máte nějaké své tajemství?

Za které by vás zavřeli, až bys zčernal?

Odpovědi
Drap

K takovému tajemství jsem se pro zatím nedopracoval.

Rokio

Ano, týká se těch mých obrázků.

Arcimozek

Ano, ale je to tajemství, proto ho neprozradím. Nicméně, Příteli, je to vesmírné tajemství, které ty jistě znáš. Proto víš, proč ho nemohu prozradit – prože normální lidé by se z tohoto poznání zbláznili. To jen my, obdařeni tíhou vesmírného poznání, máme ten dar, že nás toto břímě neskolí. Naopak, nás to dělá silnější a moudřejší.

Soudruh Ivo

Čest práci! Jedno tajemství bych měl, ale to je přísně tajné! Přísahal jsem soudruhu Husákovi osobně, že jej nevyzradím!

da ny

Arcimozek
Troufám si oponovat. 😉
Nehodlám zpochybňovat Vaše obdaření vesmírným poznáním…
Znám a pohybuji se, mezi podobnými lidmi. Lidmi se zřejmými schopnostmi, nadáním, které mnozí (ještě) nechápou, nerozumí či odmítají.
Ale není to NIC, za co by mohli být zavřeni, až by zčernali (tak zní otázka).
A když, tak spíš (pro nepochopení), na psyciatrii 😉
Ne, pro něco odsouzeníhodného, v rámci lidských zákonů (práva).
Ví, co, kde, jak a komu sdělit, pomoci, vysvětlit atp.
Nikdo z nich (z nás), o tom „nemele“, tak často…. O důvodu. Zda s tím přišli na svět, nebo kdy a jak, k tomu přišli. Kdo chce a cíí potřebu, pomáhá. Ti, kteří se k nim mají „dostat“, cestu najdou sami nebo zprostředkovaně. Když na sobě pracují (i vědomě), schopnosti narůstají…..
Jsou to lidé skromní, nechvástají se, uvážliví. Právě proto, že ví a umí 😉