ahold

Máte nějaké stravovací „úchylky“.Třeba hodně neobvyklé kombinace jídel?

Nejlepší odpověď
To jsem já

Hranolky s přesnídávkou (místo tatarky nebo kečupu)- naučeno v Ikea

Další odpovědi
Olmann

Já jím rýži s tatarkou a jedna moje bejvalka milovala bramborovou kaši se skořicí.

anonym

Nevím, jestli je to úchylka, ale ´silně´ můžu maso s masem, maso se zeleninou, maso s ovocem.
Klasické přílohy jím v podstatě jen z ´nostalgie´ – třeba knedlík ke svíčkové…
😉

quentos

například si neumím představit šunkafleky bez hořčice.

anonym

Do bramborové kaše vmíchám taveňák, má pak jinou chuť. Topinka s marmeládou.

zzzzz

Čokoládu, kdykoliv s čímkoliv. Sním ji opravdu kvanta.

zjentek

mně přijde dnešní běžná strava včetně způsobu, jak se to konzumuje, jako hodně dobrej příklad toho, na co se tady ptáš. A protože jsme to, co jíme, tak je možno na každém kroku pozorovat, co z těchto úchylek roste. Třeba hlava státu je příklad za všechny. Předchozí taky. Zprvu se to tváří, jakože je to celé obvyklé a vezme zřejmě hodně času pochopit, že jsou ty strav. úchylky a kombinace hodně neobvyklé, až extrémně ,)
Doplňuji:
vsadím boty, že třeba dnešní taveňák do brambor si budeš s chutí dávat jen do doby, než zjistíš opravdová fakta, kolik % obsahu kozích žaludků taková „věc“ obsahuje ,)

RyuzakiKate

Tyjo, dřív jsem hodně jedla přímo z lahvičky takovej ten zelenej prášek – vápník. Pak jsem se ho samozřejmě sežrala moc a pozvracela jsem se a od tý doby ho nemůžu ani cejtit. Vím, že jsem určitě nějaký zvrácený kombinace mívala, ale teď si na víc nevzpomenu…

Nerevarin

Zelí s kečupem.

cochee

Po babce jsme zdědili zajímavou kombinaci, a sice řízek (klasický vídeňák) s domácími fleky. Dnes už, protože fleky (i nudle) je lenost dělat doma, je nahrazujeme běžnými těstovinami, vyjma špaget. Komerční těstoviny jsou dnes kvalitnější než za komárů a s těmi domácími flíčky téměř srovnatelné.

ahold

Některé chutě jsou překvapivé, ale třeba co píšou mowla a quentos je mi hodně sympatické.

zjentek

a co píše neravarin se ti nelíbí? Vylepším: oprančíš pokrájenou domácí klobásku na pánvi, přiklopíš kys.zelím, pokapeš řádně pikantním kečupem a zaliješ deci piva. Dusíš, dokud se nevypaří větší část tekutiny. K dochucení použij kmín, majoránku, chilli a med ..nebo taky nic ..třa ochutnat