Bramborová kaše v prášku? (instaktní) Pálí vás po ní žáha?

Pálí vás po ní žáha?

Nejlepší odpověď
anonym

Nepálí, neboť jsem ji ještě nejedl a jíst nebudu. To raději amarouny. 🙂

Další odpovědi
gecco

Nepálí – takové věci nejím ani v době hladu…
Respektive – takovej hlad jsem ještě neměl…
😉
Pumíku – to fakt pozřeš?

Funna

že myslíš instatní, jsme pochopili…ale nachápu, proč bych si měla dávat peníze za chemicky upravenou věc, ve které je spousta éček a mléko to ani nevidělo, když výroba bramborové kaše z brambor, másla, mléka a soli v domácích podmínkách je to nejprimitivnějši vaření…takže se zamysli nad tím, co ta tvá kaše obsahuje a budeš vědět proč tě po ní žáha pálí…protože z té obyčejné není důvod, proč by tě měla pálit žáha víc, než po jiném běžném jídle…(to bys pak měla něco se svěračem nad žaludkem a žaludeční šťávy by se ti vracely do jícnu)

Emefej

Jím jí s instantním řízkem a nic mě nepálí.

terry

Známá mi ji vychválila až do nebes, tak jsem chtěla okusit a celkem v poho. Žáha nepálí a dala se i jíst. Byla to kaše od Maggi.

anonym

gecco – dám si někdy čínskou polévku zahuštěnou kaší v prášku,je to rychlé a chutné,jenže mě občas z toho pálí žáha.

Funna

o chutném bych docela polemizoval, ale zasytí to, v době nejtěžší…ale žáha tě nepálí pravděpodobně z té kaše, ale spíš z polévky…ta chemická pachuť, co ji má (tím je jasné, že ji občas také jím, ale to musí být fakt krizovka .-), ta tam není pro nic- za nic 🙂

anonym

oprava:http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/in­stantni