Avatar uživatele
SinceX

Máte nějaké koníčky?

Tak povídejte máte nějaké koníčky? Samozřejmě neberu zřetel na FaceBook, odpovedi.cz a vy pane miroslave ne ani motorku :D Tak povídejte přehánějte..:)
Doplňuji:
Dostal jste mě..:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Jahoda, anonym, kapka, PostApMan před 5006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Ruční práce. Tím nemyslím uklízení apod.
Tkaní na tkalc.stavu či rámu, pletení z orobince, občas z pedigu, Tiffany technika, drátkování, drobnosti z korálků, …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

muzika (pasivně), scrabble (i závodně, za sebe i za tým; letos jsem konečně na dobré cestě ke kvalifikaci na mistrovství ČR), cizí jazyky, četba, umění – zejména výtvarné, psaní povídek… srv. můj profil

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Od časného mládí rád fotografuji, cestování, staré civilizace /Etruskové, Chetité, Chaldejci, Egypt/, zajímavosti z vědy a techniky, sci-fi literatura.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Já mám koně, vraný koně :D:D -jsem tě dostal :D
odpověď doplním.
Doplňuji:
Tak zahrádka, auto, již zmiňovaná motorka, , prostě kutilství všeho druhu.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

čtení,malování,sil­né stroje,šicí stroje,nakupo­vání,vaření,pe­čení,zahrádka­ření,a poslední dobou i koukání do blba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano mám koníčky Sintexy ráda cestuji,jezdím na kole,plavu,luštím křížovky,a ráda vařím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Do určité doby malování, teď spíše Hi-Tech, Elektronika všeobecně (takové moje kutilství), práce…všechno? Ne je toho hodně, ale psaní seznamů už mám dost :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Knizky,vareni a zkouseni novych receptu,vysivani.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Děti nemám říkat, co?
Takže já opravdu ty koně, vraný koně. Sice nevlastním, ale když je čas, tak jedu ke kamarádce dobít energii.
Ale i jiná různá zvířátka mě zajímají. V

  • nácti jsem se věnovala sportovní kynologii, dnes už pejsci jen tak.

A popravdě, čím jsem starší a lenivější, mám čím dál raději naši kočku, není s ní tolik práce a na vodítku umí chodit taky.:-)
A ještě se docela zajímám o mongolistiku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

květiny,filoso­fii,studium lidí,grafologie
stačí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Poslech muziky(hard rock 60.,70.léta,pro­gress.rock,art rock),dobrodružná literatura,kolo a výlety do přírody.Kdysi jsem kreslila portréty podle fotek.Musím to opět oživit:-).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Divadlo. Několikrát týdně chodím do divadla (činohra, opera, balet).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Zkládám si pro sebe písničky, ale v poslední době mi dochází slova, hudby je dost… Jinak PC, houby, auto a někdy i práce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

no koště mi zničili tak na něčem jezdit musím

před 5006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Buraku: silné streoje, šicí stroje..
To jako jezdíš na silném šicím stroji?

před 5006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

http://www.you­tube.com/watch?v=DeF­CulXRnSE&featu­re=PlayList&p=618EC94ED­C5E7F37&index=0&pla­ynext=1

před 5006 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek