SinceX

Máte nějaké koníčky?

Tak povídejte máte nějaké koníčky? Samozřejmě neberu zřetel na FaceBook, odpovedi.cz a vy pane miroslave ne ani motorku :D Tak povídejte přehánějte..:)
Doplňuji:
Dostal jste mě..:)

Nejlepší odpověď
ReHu

Ruční práce. Tím nemyslím uklízení apod.
Tkaní na tkalc.stavu či rámu, pletení z orobince, občas z pedigu, Tiffany technika, drátkování, drobnosti z korálků, …

Další odpovědi
quentos

muzika (pasivně), scrabble (i závodně, za sebe i za tým; letos jsem konečně na dobré cestě ke kvalifikaci na mistrovství ČR), cizí jazyky, četba, umění – zejména výtvarné, psaní povídek… srv. můj profil

dudu

Od časného mládí rád fotografuji, cestování, staré civilizace /Etruskové, Chetité, Chaldejci, Egypt/, zajímavosti z vědy a techniky, sci-fi literatura.

Miroslavst

Já mám koně, vraný koně :D:D -jsem tě dostal :D
odpověď doplním.
Doplňuji:
Tak zahrádka, auto, již zmiňovaná motorka, , prostě kutilství všeho druhu.

anonym

čtení,malování,sil­né stroje,šicí stroje,nakupo­vání,vaření,pe­čení,zahrádka­ření,a poslední dobou i koukání do blba

panenka

Ano mám koníčky Sintexy ráda cestuji,jezdím na kole,plavu,luštím křížovky,a ráda vařím.

PostApMan

Do určité doby malování, teď spíše Hi-Tech, Elektronika všeobecně (takové moje kutilství), práce…všechno? Ne je toho hodně, ale psaní seznamů už mám dost :)

iceT

Knizky,vareni a zkouseni novych receptu,vysivani.

kapka

Děti nemám říkat, co?
Takže já opravdu ty koně, vraný koně. Sice nevlastním, ale když je čas, tak jedu ke kamarádce dobít energii.
Ale i jiná různá zvířátka mě zajímají. V

  • nácti jsem se věnovala sportovní kynologii, dnes už pejsci jen tak.

A popravdě, čím jsem starší a lenivější, mám čím dál raději naši kočku, není s ní tolik práce a na vodítku umí chodit taky.:-)
A ještě se docela zajímám o mongolistiku.

Michal

květiny,filoso­fii,studium lidí,grafologie
stačí?

Vicki

Poslech muziky(hard rock 60.,70.léta,pro­gress.rock,art rock),dobrodružná literatura,kolo a výlety do přírody.Kdysi jsem kreslila portréty podle fotek.Musím to opět oživit:-).

atriplex

Divadlo. Několikrát týdně chodím do divadla (činohra, opera, balet).

Elk

Zkládám si pro sebe písničky, ale v poslední době mi dochází slova, hudby je dost… Jinak PC, houby, auto a někdy i práce.

anonym

no koště mi zničili tak na něčem jezdit musím

Miroslavst

Buraku: silné streoje, šicí stroje..
To jako jezdíš na silném šicím stroji?

Miroslavst

http://www.you­tube.com/watch?v=DeF­CulXRnSE&featu­re=PlayList&p=618EC94ED­C5E7F37&index=0&pla­ynext=1