bobánek

Máte něco naplánovaný na sobotní večer?

Nejlepší odpověď
panenka

Děti má u babičky jen toho nejmladšího mám doma tak si s ním budu hrát koukat na televizi a samozdřejmě budu taky zde na odpovědích.A co ty bobánku budeš dnes dělat? 🙂
Doplňuji:
Děti mám omlouvám se zachybu

Další odpovědi
quentos

překládat, překládat, překládat :{))>

takhle příští sobotu, to vystřelím na víkend do Prahy, už se začínám těšit.

Rocker

Přivezli jsme si odpoledne domů štěňátko bígla,tak ho budeme seznamovat s novým domovem a s naším kocourem.

venkovan

Hojit si rány a namoženiny z dnešní práce abych mohl zítra zas, dokud je trochu slušné počasí. Ale kdyby příští týden či ten následný byl holomráz tak –10°C, tak bych se nezlobil. Jenže o tom si mohu nechat jen zdát.

panenka

za chybu