FlAsh_7

Máte něco, co vám šetří čas?

Nejlepší odpověď
annas

Vlastní nohy. Chodím denně do obchodu nebo na procházku
Každý den ujdu trasu o jednu či dvě vteřiny rychleji.

Takže šetřím čas, ale jak s ním naložím, když ho nemůžu schovat?

Další odpovědi
Jan Kunčar

Osobní auto, řidičský průkaz a řidičské zkušenosti.

nyjono

Nejvíc plánování.
A auto taky, jasně.

Drap

Ano. Rozplánování jednotlivých věcí.

Ametyst

Mobilní telefon, auto, nákupní seznam.

hapiky

Ano, třeba průjem. I když jsem ho už dlouho neměl, pamatuji si dobře, že jsem cestu na záchod zvládl dva až třikrát rychleji než obvykle.
V poslední době mě opravdu nejvíce šetří čas, když nic nikde nezapomenu!

Kelt

Ano, někdy je to nadšení a chuť udělat danou věc.

quentos

Internet, mail, mobil, diář…

Kamix

Když se stane, že toho mám v nějaký den opravdu mnoho, tak se snažím část mých povinností delegovat na někoho jiného. V tom mi dost pomáhá například služba https://ucplus.cz/