Hufnágl

Máte na klíčence také otvírák na pivo?

Odpovědi
nyjono

Ne. Doma mám klíče na věšáku u vhodu a otvírák v zásuvce.
Mimo bydlení piju točené nebo to vyřeším jinak.

quentos

Ne. Stejně jako předchozí respondent piju mimo bydliště převážně točené, a když náhodou ne, mám otvírák v multifunkčním no­ži.

elkon

Žádnou klíčenku nepoužívám, celý život mám klíče na kroužku. Klíče se občas měnily, ale kroužek je stále původní. Už nějakých 55let.

briketka10

Nemám. Visí mi na věšáčku vedle škrabky
a dalších v sadě od jednoho výrobce :)
Ve městě piju něco jiného.

Drap

Mám, přestože pivo nepiji.

Arne1

Už ne. Kdysi jsem nosil takovej ten vojenskej univerzální otvírák, ale trhalo to kapsy.

Mc Merkurion

… ne, klíče mám na kroužku a votvírák na pivo nepotřebuji >>> lahváče jsem schopen otevřít čímkoli …

da ny

Nemám, nepotřebuji.
Nožík, metr, křížový šroubováček, komoas, lžičku a baterku mám v tašce.
:D

kelley

I když pivo vlastně ze zdravotních důvodů nepiju, tak mám. Je památeční, vypiloval jsem si ho vlastnoručně na učňáku v dílně 😁

nyjono

quentos, jsi můj člověk. Správný muž má mít nůž. A multifunkční je ještě lepší 😁 😁

quentos

Tak nějak :{)>