melanie

PET víčky bych přispěl(a) na léčbu českých občanů, kterým pojišťovny nic nehradí

Doplňuji:
Popř. čínské děti. Ptáš-li se proč-dle mého názoru „přispívání penězi na mír“ vyřeší akorát tak velkej prd (pardon za výraz). Syrské uprchlíky si může přece vzít USA, oni tam přece bombardováním a válkou přinášejí demokracii a mír, tak ať se o ně postarají. A ukrajinští vojáci ničí vlastní zem.

Další odpovědi
gecco

nikomu, protože sám mám málo(popřípadě jiná odpověď)

Jiná odpověď…
😉
Přispívám Lékařům bez hranic – řeší akutní ´pohromy´ bez ohledu na politiku.
A sem-tam Parapleti – takový úraz člověkův dosavadní životní styl naprosto vykolejí.
😉

Pepa25

na léčbu zraněných ukrajinských vojákůům

Doplňuji:
Už jsem tady někde uvedl, že pravidelně přispívám na řadu účelů a řadě institucí, přes Člověka v tísni, Naději, Lékaře bez hranic a lokální projekty (hlavně zaměřené na děti) až po církevní charitu.

Anketa je „Taková trochu divná“, jako většina otázek tazatele. Takže jsem vybral variantu, která ho asi nejvíce potěší … Navíc je pravdivá, Lékaři bez hranic se řídí principy neutrality, nezávislosti a nestrannosti a ošetřují na východě Ukrajiny všechny bez rozdílu …

ahold

PET víčky bych přispěl(a) na léčbu českých občanů, kterým pojišťovny nic nehradí

Doplňuji:
Je ostudné, že se musejí obracet mnozí rodiče na veřejnost s prosbou o finanční pomoc pro svoje děti, kterým není hrazena léčba ze státních prostředků.
Na druhou stranu se stát zviditelňuje pomocí poskytovanou cizím lidem, kteří pro nás ani v budoucnu nepředstavují nějaký přínos.
A to nezmiňuji ty stovky ilegálů, kteří když se u nás dostanou do zdravotních problémů, tak z nich žádnou úhradu nedostaneme.

Drap

nikomu, protože sám mám málo(popřípadě jiná odpověď)

Nikomu z uvedených. Chybí kategorie „ostatní“. Přispěl bych pouze konkrétním osobám popřípadě neziskovým spolkům. Určitě však ne žádné nadaci ani žádné charitě. Tam se většina peněz rozpustí dříve než dojde k adresátovi.

dědapetr

PET víčky bych přispěl(a) na léčbu českých občanů, kterým pojišťovny nic nehradí

Teď už si nemohu moc vyskakovat.

střevo

nikomu, protože sám mám málo(popřípadě jiná odpověď)

Anonym007

PET víčky bych přispěl(a) na léčbu českých občanů, kterým pojišťovny nic nehradí

Adula.57

PET víčky bych přispěl(a) na léčbu českých občanů, kterým pojišťovny nic nehradí

arygnoc

zaujímavá téma, škoda, že je to anketa.

jeden by povedal, že barbakan, starý ostrieľaný harcovník na tomto webe, už pochopil, že ankety sú omylom tohto webu.

ešte by som ju vedel pochopiť u jednoznačných otázok typu:

Máte na rukách všetkých 10 prstov?

  • áno
  • nie, mám menej
  • nie, má viac
  • nemám ruky
  • iné

a to je to, čo mi vadí najvia, že v anketách často chýba „iná odpoveď“ (i keď u vás je, ale nezmyselne spriahnutá so zápornou odpoveďou).

nuž, toľko k anketám.

takže počkám na otázku, nie na anketu.

;-Q

anonym

Pepa25, raději mých , jak píšeš divných otázek, než žádná tvá. To jako všechno víš, všechno znáš… ? Se divím, že se tady zdržuješ a nejsi v linii, kde jsou zranění ukrajinští vojáci a neděláš tam lapiducha!

Pepa25

Hodně toho neznám … Nemám ale potřebu se ptát, a už vůbec ne na otázky směřující k tomu, kolik lidí podporuje můj světonázor. Tak nějak si za svým stojím, i když je třeba zrovna menšinový 😉