jirka F

Máte „boky jako skříň“, jak se zpívá v jedné písničce?

Sranda, né? 🤭

Odpovědi
Drap

Nemám

Kazatel

To je eufemismus pro prdel jako kráva? Ne, špekouny nebrat.

Filip84

Ty jsi ženská? Už jsi takových, typicky ženských, „problémů“, úhlů pohledu atp., řešil či nastiňoval víc.

Tohle řeší baby, některé, pořád dokola. Vypadají úplně normálně, i takhle navečer, ale furt jim něco není Recht.

Chlap mívá banděro, prdel, jak štýrská kobyla, mívají baby.

aliendrone

Ne, ale jaxem již psal jindy a jinde si už nějaký pátek pro jistotu buduji v oblasti pasu rezervní prostor pro svoji překrásnou inteligenci. Kdepak nějaké břišní buchty, bejvávalo. ;) :)
Každopádně pokud by šlo o boky jako zde https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ozuv4qyraR­c&ab_channel=On­d%C5%99ejKader­ka , tak… KUA, naslintal jsem si do klávesnice! ;) :D :D

jirka F

Ne ale vzpomněl jsem si na komentář od bývalé spolužačky ke mně která tuto větu použila když jsem byl ještě na škole.

Filip84

Jakože jsi měl velký zadek?

quentos

A co tedy, když „sranda né“? Jako obvykle ti je úplně jedno, že absence čárky úplně mění význam…