Džanička

Máme takový doraz a vlastně i dohady.. Smrdí sušený trus (ho…) když hoří? :D

Doplňuji:
Nikkiheat díky za kompliment.. No jo ale co máme dělat když nás to tady všechny zajímá a dohadujeme se.. ;)

Odpovědi
petra15

Pokud vim, tak v Irsku se to dalo po deseti koupit (kravsky) na topeni…a vubec to nesmrdelo…

mosoj

Usušit a zapálit. Pro vzdělání je třeba něco udělat.

NikkiHeat

Vypadáš sympaticky ale otázky máš děsný.

Drap

Nevím jak je to třeba s lidským, ale jačí nesmrdí.

uccello

Nemělo by smrdět, alespoň ne zvířecí. Ovšem lidské asi smrdět bude a to krutě, protože co všechno my sežerem, to by se stydělo i prase.

arygnoc

petra:

ešteže kúrim (topím) plynom!

;)

petra15

bylo to ale (v Irsku) drive, a maji tam (misty)malo stromu…:)
ale starsi lidi to urcite jeste znaji…(tedy v Irsku)

arygnoc

to je ako so senom:

inak vonia milencom, inak vonia koňom.

aj trus:
inak vonia človeku, inak vonia mäsiarke.

petra15

🙂

zzzzz

Nejlepší je vždy, udělat pokus. 🙂