Školníšprtka

Máma mi nedoporučuje přihlásit se a gymnázium, protože mi zřejmě nevěří. Jak ji přesvědčit?

Dobrý den,
Mám problém že moje maminka mi
nevěří že mám na gymnázium.
Co mám dělat? Jak jí přesvedčit?
(Známkami to asi nebude,jelikož mám samé jedničky jenom jednu dvojku z matematiky).

Mockrát děkuji Všem za jakoukoliv odpověď,podporu nebo radu.

Máma mi nevěří že mám na gymnázium.Jak jí přesvědčit?

Nejlepší odpověď
nyjono

A co na to tvůj / tvoje třídní?
Jak hodně se připravuješ na výuku?
Gymnázium bývá náročné a pokud je současná příprava pro snadná nebo náročná – to hraje velkou roli.
Také je důležité, co plánuješ dál. Gymnázium se bere spíše jako příprava na vysokou školu.
Jinak je lepší nějaká střední kola už na něco zaměřená.

Další odpovědi
Hlada

Maminka a režisér mají vždycky pravdu. Sama jí přesvědčit nemůžeš. Nepochybně tě zná dobře, chodí na třídní schůzky a zná tvé výsledky. Zkuste se domluvit na návštěvě pedagogicko psychologické poradny, kde bys absolvovala objektivní testy. Jejich výsledek by vám mohl rozhodnutí usnadnit.

NoFear

Argumenty a vlastní rozhodností. Řekni skutečně proč tam chceš jít, co si myslíš, že ti to přinese a že to zvládneš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Jestli je gympl náročnej tak jsem asi mickey mouse
Maturita na gymplu byla největší komedie, za jedna i bez učení

nyjono

No, není gympl jako gympl.