Džanička

Mám webovou stránku, kterou bych chtěla inzerovat na facebooku.

Jde to nějak udělat, aby se zobrazovala všem lidem, ne jen těm co mám v přátelích? Mám na mysli něco jako aby byla např. v tom pravým sloupci, kde se zobrazuje reklama.. Nevím jak se to dělá, jestli se za to něco platí apod. Máte někdo podobnou zkušenost a poradíte jak na to??

Odpovědi
odpomass

http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/jak-vytvorit-efektivni-reklamu-na-facebooku/
Sekce „Jak vytvořit reklamu“, tam to máš popsané…