Avatar uživatele
michala432

Mám štiplavou chuť na jazyku z kávy?

Můžu mít štiplavou chuť na jazyku z kávy.

Zajímavá 0 před 105 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Pocit štipľavosti na jazyku z kávy není typický, ale môže sa objaviť z niekoľkých dôvodov. V prvom rade môže byť káva príliš silná alebo príliš horúca. Tento pocit môže byť aj reakciou na niektoré z prísad, ako sú umelé sladidlá, šľahačka alebo sirup.

Môže to byť aj príznakom alergické reakcie. Ak máte iné príznaky, ako je sčervenanie, opuch alebo svrbenie, poraďte sa s lekárom.

Ak je štipľavosť alebo pálivý pocit dlhotrvajúci alebo sa objavuje aj pri konzumácii iných potravín a nápojov, môže to byť príznakom zápalu ústnej dutiny, poruchy chuťových pohárikov alebo iného zdravotného problému. V takom prípade by ste mali navštíviť lekára.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, každý máme jinou chuť. Některá káva je také kyselejší. Kyselost kávy lze upravit delší dobou pražení. Někdo má rád zase kávu kyselejší. Změň značku kávy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Michalko nevím a nelízala jsi teď někdy něco štiplavého, třeba baterie? Já mám teď také kávičku ovšem na jazýčku mám docela dobrou chuť, takovou teplou, kávovou.

Ad systém: Tywole inteligence se vytasila se zahraničním jazykem konkrétně slovenčinou, tak to běžte do prdele, jako! 🤦‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Bud si do ni dej trochu smetany, anebo zmen znacku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek