Nordmann

Mám šanci na úspěch, pokud prostě půjdu za holkou a řeknu jí, že mě něčím zaujala, popřípadě požádám o kontakt na ni?

Nejlepší odpověď
Kelt

Máš větší šanci, když za ní půjdeš, než když za ní nepůjdeš. Ale vyhráno nemáš.

Další odpovědi
Edison

Vyloučeno to rozhodně není. Fotografové to tak někdy dělaj. 🙂

Drap

Šance je, ne však příliš velká. Tento způsob neni nejvhodnější způsob seznámení.

dubraro

Šanci máš. Především na to, že tě urážlivým a zesměšňujícím způsobem odmítne. Ale nic jiného se dělat nedá.

aliendrone

Pochopitelně. Nejdřív se ale dej do kupy, učesat a tak – však víš. Úsměv přináší ty nejlepší výsledky, když budeš čumět jako Bubo Bubo, šance na úspěch klesají.

A jestli tě pošle do víš kam, tak to ber jako DAR z nebes, alespoň víš jak je blbá, když odmítla tak bezva maníka! ;) :)