HenryFonda

Mám risknout výlet na Jamajku?

Uvažoval jsem že se tak začátkem ledna pojedu podívat na Jamajku bez cestovní kanceláře ale sám s dvěma přáteli,jen mám trochu obavy z kriminality na Jamajce(Jamajka má nejvyšší počet vražd v Americe), ikdyž má Jamajka Počet obyvatel: 2 731 832 a rozlohu 10 991 km2 i tak kriminalita je dost vysoká a bezpečnost spiše v mínusu ale prej má Jamajka co nabídnout pěkné ženy,boba marleyho,rum…po­radte mi vyplatí se naštivít Kingston,Negril aj. myslím si že Bahamy nebo Kuba budou bezpečnejší než Jamajka…)

Nejlepší odpověď
Edison

Podle tvých příspěvků tady soudím, že bys měl začít doma. Pěkně poznat Česko, pak blízkou Evropu, vzdálenější Evropu… aby sis udělal přehled, o čom je život. Vlítnout někam a nemít aspoň rámcový přehled o světě a životě je hodně riskantní.

Další odpovědi
elkon

Zabal si s sebou bodyguarda.

Malvína

Osobní zkušenost nemám, na Jamajce jsem nebyla. Ale když se tak bojíš, proč nevyužít cestovní kanceláře? Na vlastní pěst to asi není dobrý nápad, zvlášť, pokud tě tam táhne především rum a Bob. Zahulit si můžeš i tady v ČR 😉