Kleton

Mám problém v práci

Ahoj lidičky mám jeden problém a nevím co s tím, jsem nastoupil do svého prvního zaměstnání je mi 22.let a tam se o mě začala. Zajímat moje nadrizena tím že se mě vyptavala co mám rád, na jaký zanr se koukám, co dělají rodiče, jestli mám sourozence, pak ale v práci vykecavala lidem že ji píšu, co jí píšu, že ji lajkuji každou fotku. I když přitom to dělala i ona mě pak ale před celozavodni dovolenou se semnou normálně bavila ptala se mě kam jedu a s kym jedu, a když jsem na dovolené tak mi lajkuje fotky a pak když jsem poslední večer a dám poslední fotky z doovolene tak si mě odstraní z přátel a blokne přijedu z dovolené do práce a nebaví se semnou… Když věděla že se jí líbím tak vždy když se na ni kouknu tak mě provokovala s vlasama a venku se na mě vždy koukala kdy z jsem se na ni nekoukal, ale když jsem se II ptal jestli bychom mohli jet na výlet tak ona že ne že abych sem si našel mladší ji je skoro 50. A pak se na mě začne koukat a dělá všechno možné abych sem se sní bavil jsem ji pozval i do kina a ona že ne že Bi ji manžel zabyl… Ptal jsem se jí i o tel. Číslo a řekla že ne.....

Odpovědi
Drap

Neví co chce

Špatná anketa. Chybí jiná možnost. Přečti si zdejší pravidla.

GM

Dělala si z toho srandu