feuerwehr

Poradíte, jak vyřešit problém s micro SD paměťovou kartou značky Team?

Mám problém s micro SD paměťovou kartou značka team. Měl jsem jí v soprtovní kameře NiceBoy Vega a po 9 hodinách mi kamera nemohla najít paměťovou kartu než jsem jí dal poprvé do kamery tak jsem jí měl asi rok a půl v mobilu Nokia Lumia 630. Paměťovou kartu nemůže najít můj mobil ani počítač když jí do ní dám. Děkuji za rady :)

Původní neotázka
Mám problém s micro SD paměťovou kartou značka team.

Odpovědi
anonym

tak to bude vadná

mosoj

Zformátovat NTFC. Bohužel , pokud tam máš data, přijdeš o ně.
Zkus jinou čtečku, pokud nic, kup novou kartu.

jirkajirka

Mosoj jak ji počítač sformátuje když ji nemůže najít?

mosoj

Zkusit jinou čtečku. Také postrádám údaj o jakou čtečku u PC jde. Já bych koupil jinou kartu, po vyzkoušení jiné čtečky.

mzm

NTFS je na SD nevhodný systém. Kamery ho neumí (většinou). Co vím, tak většinou se používá FAT a deriváty.