Avatar uživatele
22aa

Mám nokii z roku 2004 a PC mobil nevidí. Jak to?

Dobrý den.
Prosím vás nevíte proč moje nokie 3120 nerozpozná PC?
Chtěl sem stáhnout vyzváněcí tony, hry a obrázky ale nevím jak.
Prosím vás jakou verzi pc suitu má tato nokie, aby mi to šlo.
Děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1619 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Nejsem v tomto odborník, ale tipnul bych si, že v roce 2004 se nám (minimálně v ČR) o spolupráci PC s mobilem ještě ani nesnilo. Takže bych to viděl dost černě, myslím, že žádná taková verze neexistuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kazatel

Budeš na to potřebovat PC z roku 2004, případně na něco nainstalovat třeba Windows XP, plus příslušný driver a software. Nicméně telefon z roku 2004 je tipuji dle výdrže baterie nepoužitelný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nokia 3210 nic neuměla, byl to velice populární mobil, nicméně naprostý low-end. Nemá takřka vůbec nic – ani USB, ani datový konektor, wifi, bluetooth, infraport, dokonce ani blbý jack na sluchátka, skoro žádnou paměť (kontakty a SMS se ukládaly výhradně na SIMku), takže na vyzváněčky apod. zapomeň – vybavuju si, že se na ten mobil daly stáhnout nějaké jednoduché tapety – ovšem fungovalo to tak, že jsi zaplatil prémiovou (tzn. za větší peníze) SMS a ta tapeta ti přišla taky jako SMS do mobilu. Z toho, co jsem teď napsal, lze dovodit, že neuměl ani datové přenosy, dokonce ani základní GPRS (k čemu by mu to také bylo, bez paměti). Takže – celkem by mě zajímalo, jakže ti ten mobil mělo rozeznat PC, když jej k tomu počítači nemáš čím připojit… nabízí se, že to přece jen není 3210ka, jak jsi napsal v diskuzi.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

quentos: to tu historii ale trochu podceňuješ. Někdy kolem roku 2003–2004 jsem si koupil poměrně levný telefon jako gsm/gprs modem. Kromě jiného dovoloval z PC spravovat i kontakty, SMS apod… Když jsem si to tehdy koupil já za rozumnou cenu, musela tu tato technologie být už několik let dostupná ve vyšší třídě.

před 1619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Na živě.cz mi psali že musím mít kabel dku 5 a já mám dku2 našel jsem to na:https://www.zi­ve.cz/poradna/ne­komunikace-nokie-3120-s-pc/sc-20-cq-347808/default­.aspx?consultan­swers=1

před 1619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

a jak se jmenuje ten software k tomu zelefonu je to mobil nokia 6120

před 1619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Počkat je to nokie
3210

před 1619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

To netuším, já nejsem přes Nokie (snad jsem nikdy žádnou neměl) – Já měl jako (relativně, o Androidovi ještě nikdo ani nevěděl, že by ho mohl začít vyvíjet) chytrej telefon samsung. Jinak hloupej Alcatel.

před 1619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Vyzváněčky šli pod souborem .mid takže jaký na vyzváněčky zapomen? Soubor.mid má pár kb a mp3 má kolem 4 mb tskže podporuje jenom .mid kvůli malé paměti.

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek