Mám Nokii 6300.Funguji mi tam jenom aplikace s připonou .jar!Co mám udělat aby mi tam fungovaly aplikace .sis a .sisx?

Mám mobil Nokia 6300.Každý týden si tam dám nějaký ten balíček her.Ale někdy nějaka hra je strašně zajimava a jak si ji stahnu tak je s připonou .sis nebo .sisx!Jak to mám dát do mobilu aby to fungovalo?Ja to dám do mobilu a jak to chci spustit tak to nejde!Jak to mám udělát aby na muj mobil fungovaly aplikace typu .sis a .sisx?

Odpovědi
Hykam

Zkuste si nainstalovat nejnovější firmware, ale pokud výrobce nepřidá do firmware pro tyto koncovky podporu, tak máte smůlu.
Pokud teda nemá váš tel. OS ale to pokud vím tak Nokie 6300 nemá

RomanP

Nokie 6300 podporuje jen aplikace J2ME Java. Takže je zbytečné shánět nějaký upgrade systému. Aplikace .sis a .sisx jsou v telefonech který mají OS Symbian. Pokud se ti hry natolik libí tak jediná možnost je zakoupit Smartphone

DDarent

Aplikace které potřebují OS pro instalaci rozhodně na tomto mobilu nepjudou.....­.jedině aktualizace (já ho nemam takže toho moc nevim) zkontrolujte zozlišení a hlavně se dívejte na podporované systémy když to stahujete....­..pokud je to zdarma- nelegálně tak se ani nemůžete divit......