nikolkap

Jak mám dát JAVA hru do mobilu nokie

Klikla jsem PC Suite ale nemůžu přijít na to jak ji tam vložit.

Nejlepší odpověď
www

Pokud máš tu hru v PC, stačí vyjmut kartu z mobilu, vložit do slotu ntb (nebo čtečky, pak do usb). Hru zkopírova na kartu a následně v mobilu nainstalovat.

Další odpovědi

Když spojíš telefon s počítačem přes PC Suite, mělo by stačit v počítači dvakrát kliknout na soubor se hrou (přípona .jar) a PC Suite se hned zeptá, zda chceš hru nainstalovat do telefonu. Pak už jen v telefonu potvrdíš instalaci.