Mám nízký tlak a točí se mi hlava.Jinak mě nic nebolí.

Mám nízký tlak a točí se mi hlava.

Odpovědi
panenka

já vámdoporučím pít kávu ale více o nízkém tlaku si přečtite zde v odkaze

Zdroj: http://krevni-tlak.info/

monarcha

jsi určitě ženská,ty maj tyhle problámy,můžeš bejt těhotná,nebo jestli je to po jídle,tělo odvádí energii na zpracování potravy,postupem věku se tlak zvyšuje,tak se to srovná,pokud jsi mladá,zajdi si k obvoďákovi,ale jestli jsi chlap dej si panáka a je to…!!!..jo dej si panáka

Michal

Doporučuje se černá káva,frťánek slivovice ap. Já bych doporučil navštívit lékaře a na cestu si dát šálek kávy.Hodně zdraví.

domííík

tak to si raci zajdi k doktorovi

Málče

Určitě si zajděte k lékaři. Jinak, káva a frťánek neuškodí.