Mám mu pomoct?

můj synáček včera celou noc někde něco slavil přišel opily jak DÁN! celé odpoledne spinkal,před chvílí se vzbudil,chodí tady jak bludička a háže na mně smutné oči,je mu zle,já jsem jk pravá fůrie a nevšimám si ho,kdyby nepil nebylo by mu špatně,ale je mi ho líto,mám mu pomoct,nebo ho v tom nechat aby si to pamatoval?je to poprvé co se opil
Doplňuji:
je mu 20 let

Nejlepší odpověď
flodur

Já bych mu pomohl.Každý to jednou prožil.

Další odpovědi
iceT

pul na pul,trochu pomoct,trosku ho v tom vymachat,vzdyt chybami se ucime,ne?tedy aspon nekteri…

Miroslavst

A kolik mu je? Já bych ho v tom nechal, však ono zas tak nic hrozného se mu nestane. Třeba si to zapamatuje.
Tak jako já v mládí a nevl. otec samý pošklebek.

Jahoda

Souhlasím s Flodurem.

Jinak já bych mu pomohla. Je to přeci Váš syn, ne?

aramah

Ano pomoct, chce to slepičí polévku.

quentos

on už se vytrestal sám …

PostApMan

Poprvé se opil ? A s Vaším vědomím ?
Určitě bych mu dal aspoň pár rad, jak se poprat s kocovinou, poptal bych se jestli to zlití do němoty za to aspoň stálo apod.

Pamatovat si to bude i když mu pomůžete, a pro příště už ví kolik (ne)vydrží a že se bude muset krotit pokud bude příští den chtít něco dělat – na to vše myslím přijde sám.

dagry

Někde jsem četla, že na úpravu kocoviny jsou dobrá rajčata… no jednou jsem to poradila kamarádovi a udělalo se mu prý po tom tak špatně, že šlo všechno ven. NO ale možná o tom to bylo, pak se mu prý ulevilo. Ale v tom článku o tom nebyla zmínka.
A ještě šumivý hořčík je dobrý.

ReHu

Tak jak mu je? Už se z toho dostal? S pomocí?
To je těď ponaučení a příště bude pít méně, nebo nebude alk.míchat nebo bude pít kvalitní :D.

anonym

mám strach mu dát nějakou otázku ještě mně poblinká

PostApMan

Tak mu jí dejte s odstupem, aby Vás „to“ nezasáhlo :) A pokud se „poblinká“, tak mu tím ještě pomůžete k úlevě.