Avatar uživatele
anonym

Mám mu pomoct?

můj synáček včera celou noc někde něco slavil přišel opily jak DÁN! celé odpoledne spinkal,před chvílí se vzbudil,chodí tady jak bludička a háže na mně smutné oči,je mu zle,já jsem jk pravá fůrie a nevšimám si ho,kdyby nepil nebylo by mu špatně,ale je mi ho líto,mám mu pomoct,nebo ho v tom nechat aby si to pamatoval?je to poprvé co se opil
Doplňuji:
je mu 20 let

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah, flodur, PostApMan před 5006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
flodur

Já bych mu pomohl.Každý to jednou prožil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

pul na pul,trochu pomoct,trosku ho v tom vymachat,vzdyt chybami se ucime,ne?tedy aspon nekteri…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

A kolik mu je? Já bych ho v tom nechal, však ono zas tak nic hrozného se mu nestane. Třeba si to zapamatuje.
Tak jako já v mládí a nevl. otec samý pošklebek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Souhlasím s Flodurem.

Jinak já bych mu pomohla. Je to přeci Váš syn, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ano pomoct, chce to slepičí polévku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

on už se vytrestal sám …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Poprvé se opil ? A s Vaším vědomím ?
Určitě bych mu dal aspoň pár rad, jak se poprat s kocovinou, poptal bych se jestli to zlití do němoty za to aspoň stálo apod.

Pamatovat si to bude i když mu pomůžete, a pro příště už ví kolik (ne)vydrží a že se bude muset krotit pokud bude příští den chtít něco dělat – na to vše myslím přijde sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Někde jsem četla, že na úpravu kocoviny jsou dobrá rajčata… no jednou jsem to poradila kamarádovi a udělalo se mu prý po tom tak špatně, že šlo všechno ven. NO ale možná o tom to bylo, pak se mu prý ulevilo. Ale v tom článku o tom nebyla zmínka.
A ještě šumivý hořčík je dobrý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Tak jak mu je? Už se z toho dostal? S pomocí?
To je těď ponaučení a příště bude pít méně, nebo nebude alk.míchat nebo bude pít kvalitní :D.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

mám strach mu dát nějakou otázku ještě mně poblinká

před 5006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Tak mu jí dejte s odstupem, aby Vás „to“ nezasáhlo :) A pokud se „poblinká“, tak mu tím ještě pomůžete k úlevě.

před 5006 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek