Nassin

Když mám mobilní data od T-Mobile,. budou mít IP mít stejnou na celém území ČR?

===
Takže je proměnná IP adresa. díky

Mám mobilní data od T-Mobile, a chci se zeptat, jestli IP adresu budou mít stejnou na celém území ČR?

Nejlepší odpověď
cochee

Stěží. Pevná (a veřejná) IP adresa je příliš velká „vzácnost“ na to, aby ji poskytovatel rozdával bez příplatku. Ona také u mobilních dat, snad s výjimkou provozování VPN, nemá opodstatnění. Takže pokud nemáš výslovně ve svém vyúčtování od T-M položku za poskytnutí pevné IP adresy, tak pevnou IP adresu nemáš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Hňup zase zamčel odpovědi, co na to říct.

Nassin

Hle, ty s IQ 40 W žárovky. Je na mně co s otázkou udělám. Je to povoleno i kodexem: Pokud je uživatel – autor otázky spokojen s vloženými odpověďmi a nechce již dále dostávat nové odpovědi, může výběrem nejlepší odpovědi otázku zamknout.
A já jsem s odpovědí spokojen.

quentos

… a přitom správná odpověď byla „Ano, chceš se zeptat.“

cochee

😁