Mám fakcínu (kapu si ji pod jazyk) proti elergii, proč se musí užívat nalačno?

a pokud sem na ni zapomněl, kdy si ji můžu vzít? (nebo co mám udělat, abych si ji mohl vzít teď?)

Nejlepší odpověď
chudst

Nejsem vubec odbornik, ale obecne: predpokladam, ze se proste nektere leky musi jist na lacno proto, aby se nenavazaly na nestravene jidlo. Netusim, co by se stalo, kdyzby to udelaly – zmensila by se ucinnost? Opozdila by se ucinnost? Nevim.

Kazdopadne: kdyz jste na ni zapomnel, klidne si to vezmete i ted, porad lepsi, nez vynechat. Nepredpokladam, ze to, ze si to jednou zapomenete vzit na lacno vas nejak ohrozi (ale uplne vynechani by mohlo).

Další odpovědi
arygnoc

jago elergik py jsde na to nemeěl sapomnet.

pocekejte, as budete tiabedik – to bude frumec, kdys si nedade insulim.

nastafte si na móbilu pripiminac.

tom004

Nalačno proto,protože tělo není „zatíženo jinou prací“,a lék se rychle vstřebá.A,pod jazykem,je největší množství slin,a lék se rychleji rozpustí,vstřebá,a začne účinkovat.A,když už jsi najezený,a vzpomeneš si „pozdě“,tak se doba účinku léku,prodlouží.

anonym

Nemate u sebe pribalovy letacek ? Tam je to vzdy napsane , jak pouzivat , aby mel lek 100 % ucinnost. Kdyz to budete brat jinak ( i jakekoliv jine leky ) , tak pak ze snizuje ucinnost . -iv-