Mám brát antibiotika po 8mi hodinách. Poradíte nějaký fígl jak na to nezapomenout?

Nejlepší odpověď
lexx

nastav si ALARM na mobilu

Další odpovědi
Drap

Natáhni si budík zapiš si to do diáře

mosoj

Nemusíš mít mobil s budíkem, ani nevím kolik je ti let. Možná že střelím vedle a máš mobil jenom na telefonování, ale to využití budíku na mobilu je smysluplnější než pořád nějaké ty hry.

Ponytail

Nastav si na mobilu upomínky po osmi hodinách.

terry

Upozornění v telefonu tě nenapadlo??? To už umí i ten nejlevnější a nejstarší.

venkovan

Nejlepší je dát zátku do umyvadla, pustit vodu tak aby z umyvadla začala tak za 7,5 hodiny přetékat a přesně za 8 hodin tlučením na dvěře bytu přijde spodní soused upozornit, že 8 hodin již uběhlo.

Dodos

budík ;o)
6–14–22 nebo 8–16–24 podle vstávání

anonym

Pokud ti nepomohly předcházející odpovědi, musíš se dívat stále na hodiny a počítat na prstech. Je to zdlouhavé, nepohodlné, náročné na paměť – ale jisté :D