Avatar uživatele
Weroniq

mám bolesti hlavy z horka?

nikdy jsem netrpěla na bolesti hlavy nebo migrény, ale poslední dny mě nějak pořád pobolívá hlava, chce se mi spát, trošku se mi hlava i někdy motá, nedokážu se přinutit něco pořádnýho dělat.. hodně piju a větrám v pokoji, jak jinak si pomoct? nechci brát prášky na bolest, zas taková bolest to není

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4698 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Optimálně pořádně spát, hlava může bolet z nevyspání, spánkového deficitu nebo (!) i z přehnaně dlouhého spánku.

Pokud již vydatně spíte a přesto problém přetrvává, vyhledat chiropraktika, 90% bolestí hlavy je od zablokované páteře. Vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Tak na tyto příznaky je jediná rada.Lékař.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jak pise Tom. Muze to byt urcita alergie , ted vsechno kvete , tak na urcite pyly. Ucpane dutiny … ORL by bylo nejlepsi , ale i obvodni vam da nejake lehci leky – antibiotika na uvolneni. Pit ale musite take … -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Určitě pijte hodně té vody (třeba i 5–6l), větrání je taky správné. Ještě si zkuste hodně často třeba umývat obličej nebo si ve vlažné vodě chladit zápěstí (to dělám já), nebo si dát né úplně studený obklad za krk.
I si třeba často myju vlasy, abych měla „mokrou“ hlavu – pak se také uleví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.lukas

Mám to samé, napište prosim nekdo odpoved !

Mám teplotu 37,5

Nevíte čím by to mohlo být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Mám taky ty problémy,dokonce jak píše Lukáš,mám odpoledne pořád 37,2 zvýšenou teplotu.Myslím si,že to může být horkem a přehřátím organismu.Během dne propotím troje montérky,ke konci už mě bolí hlava.Asi to může mít i souvislost se změnami tlaku.Někdy se tlak mění během dne i několikrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek