Avatar uživatele
LucinkaLLL

Malování – učení

Jsem totální dřevo na malování a vůbec to neumím. Chtěla by jsem se to, ale naučit.. Myslíte, že by mě to na nějakých kurzech malování mohli naučit, i když je mi třináct let?

Zajímavá 0 před 3863 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

existují tzv. základní umělecké školy, jejichž součástí bývá výtvarný obor, ale záleží hodně na tamějších učitelích. Někteří to berou volně a nenaučí nic, jiní jsou techničtější a chtějí, aby to člověk s výtvarnem někam dotáhl…
Doplňuji:
věk není problém, já do ZUŠ chodil od druhé třídy až do maturity

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

quentos:Ale pokud nejsi talent a jak píše výše, že je dřevo tak ti ani 10 škol nepomůže.Ty školy tě naučí maximalně různé techniky,ale jestli-že nemáš talent tak s tím nic neuděláš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Řekla bych, že ano, škol je spousta, od různých kroužků na škole po komerční kurzy. Jen si vybrat, naučí tě techniku a snad i objektivní pohled. To, že máš pocit, že malovat vůbec neumíš totiž nemusí nutně znamenat, že to tak opravdu je, zvlášť když je ti 13. Svůj talent můžeš ještě objevit.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vranovahan

Kurz by určitě mohl pomoct, ale pokud vůbec nemáš nějaké základy, tak bych možná jeden tip měla. Co třeba malování podle čísel? Mám na mysli toto https://www.ma­lujpodlecisel­.cz/ Já tak to teď doma učím malovat svoji malou a je to vlastně skvělá zábava. Hlavně na ní sleduji jak se čím dál víc zlepšuje. Třeba by ti to taky pomohlo.

Avatar uživatele
quentos

Awe: to je sice pravda, ale mnohdy se zjistí, že v „dřevu“ dřímá skrytý talent, o němž dotyčný ani nevěděl.

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek