kurec

Mají všechny Lidly a Alberty stejné ceny napříč celou Českou republikou?

Nebo to maji obecně pražáci dražší a na vesnici to mají levnější?

Nejlepší odpověď
Filip84

Lidl ano, Albert ne, akce se dělají podle regionů, tzn. že Tuzemák může stát jeden tejden v jednom kraji Kč 109.00 / 0.5 l, ale ve druhým kraji Kč 149.00 / 0.5 l.

Stejně tak slevy se liší prodejna od prodejny, Lidl slevy v tom smyslu, jak je nastavuje Albert, nemá. Nebo má, ale fungují trochu jinak. Prostě: Lidl má pevnější ceny napříč prodejnami.

Další odpovědi
df

😇

elkon

Ne, stačí se podívat do letáků pro různé prodejny.