Avatar uživatele
zjentek

Mají ta momentální vedra ze Sahary již od zítřka polevit? Slyšel někdo nějaké příznivé prognózy okolo ochlazení?

Doma mám teď ve vosum 27Céček, takže budu vděčný za SVIŽNÉ odpovědi, jelikož si momentálně hrubě přitápím kompem a zrovna tadydle na serveru, jako na jediným z CELÉHO NETU, stroj šrotuje na max výkon, kvůli přehlceným mezipamětím, no co si budem… Bo špionáž asi…

Idu se do zahrady polejt kýblem dešťovky a pak si to tu VŠECKO přečtu.

Jinak koukám že vám z teho horka též dobře m.dá, zjentek.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1765 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Ano, mám dôverné informácie, že v decembri bude chladnejšie než dnes.
Teraz si na zmiernenie rozdielu medzi vnútornou a vonkajšou teplotou, na prekonanie horúčav, dajte teplý až horúci čaj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ano, prý to zítra trochu poleví. Líbí se mi tvůj enviromentální přístup – dešťovka je správně. Já se chladím piviskem.
http://portal­.chmi.cz/pred­povedi/predpo­vedi-pocasi/evropa/sy­nopticka-situace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ráno jsem byl v sauně (teplota 100oC), odpoledne jsem si byl zaplavat v přírodním koupališti v lese . Zalil jsem zahrádku a postříkal americkýho brouka. Nyní sedím doma u počítače. Teplota v místnosti příjemných 21,5oC. Naopak by sem někdy neuškodilo přivést trochu tepla z venku.

Klimatizaci ani větrák nemám. Výhoda místnosti v suterénu rodinného domku. Běžně je zde mimo topné období 19oC!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek