zjentek

Mají to lesbičky lepší?

Nikdo do nich nemusí bušit pyjem.

Nejlepší odpověď
da ny

Určitě 😉
Jak jsem již vícekrát, u různých otázek odpovídala. 65% žen se obejde bez onoho bušení (kopulace).
Ke štěstí ho nepotřebují, nechybí jim. Uspokojení dosáhnou jinak, asi lépe a kvalitně.
Ostatní si mohou koupit pomůcku, se kterou si snadněji a lépe vyhoví
(nemusí spoléhat na loudu nebo rychlíka), to funění u ucha lesbička jistě snadno oželí 😉
Ženy si patrně !lépe vyhoví".

Ty ostatní (hetero), pýá touží spíš po parťákovi, než po sexuální mašině.
V české kotlině na to „stačí/má“, asi 20% mužů.
V západní civilizaci (USA, Německo apod.) na to „má“, asi 36% mužů v populaci.

Další odpovědi
VaclavZeman

Nemusí, ale přesto si do sebe buší umělým… 😄

Kelt

I ta baba si může připevnit umělý penis. Záleží na tom, zda sex bereme jako techniku nebo jako vztah.

Pepa25

da ny: 65% žen bušení nechce x jen 20 % mužů na to má → netluče se to trochu? 😉

da ny

Ale i to skóre (když už jsem to nenapsala jasně)
35% (žen s vaginálním orgasmem, tedy při kopulaci) : 20% by nebylo tak dramatické, téměř vyrovnané 😉

da ny

20% mužů, je vhodných pro partnerský život. Mají na to, aby „splnili“,
tu touhu žen, po parťákovi.
Napsala jsem to u jiné věty, tedy se to jeví nesrozumitelně, omlouvám se 😉

Nepsala jsem, že 65 % žen kopulaci nechce, ale že se bez ní obejde. Důvodem je to, že mají jiný typ orgasmu, než je vaginální. Pokud jsou ve vztahu spokojené a partnera milují,
není jim tato činnost údajně vyloženě nepříjemná. Převažuje snaha, vyhovět partnerovi, potěšit ho. Obejdou se bez orgasmu, nebo si „vyhoví“, tak jak potřebuje (s partnerem, který o tom ví a není sobecký nebo bez něj).

Pepa25

Z druhé strany: Jo, že max. 1/5 žen se člověk zavděčí, tomu bych i věřil 😉