Povolili byste adopci dětí homosexuálům?

Já tedy ne. Je sice fajn, že by se to dělo jen v případě nedostatku heterosexuálních párů, aby dítě nemuselo nakonec do ústavu. Doufám, že normálních párů bude dost. V běžný rodině občas dítě zahlídne rodiče, jak si to rozdávají, ale že bude koukat na dva taťky, jak si vymetávají ty svý chlupatý zadnice…:) Pak mu to přijde normální a máme tu problém.
Doplňuji:
Omlouvám se, nevšiml jsem si, že už tady taková otázka byla. Neberte to zase tak tragicky, to se může stát každému.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem pro povolení.

Mnoho lesbiček žije ve společné domácnosti s přítelkyní a dětmi z předešlých heterosexuálních vztahů a nikdo to neřeší.Nechápu proč by i homosexuálové-muži neměli mít možnost vychovávat dítě.Pro dítě je rozhodně lepší výchova rodině,i když poněkud jiné než ústavní výchova.A navíc: homosexualita není nakažlivá přenosná nemoc,človík se s takovou dispozicí rodí takže nehrozí,že by při „načapání“ tatínků při milostných aktivitách stalo se z hetero-dítěte gay nebo lesbička. Model tradiční rodiny se v dnešní době mění,děti většinou vyrůstají v neůplných rodinách nebo naopak mají tatínků několik, změnily se i zákony o partnerství,u­volnil se i přístup k dříve tabuizovaným tématům,takže soudný, poučený člověk nepohlíží na jinak sexuálně orientované lidi s despektem nebo opovržením…:D

Další odpovědi
Funna

Jsem pro povolení.

to je těžká odpověď…jsou homosexuální páry, co mají svoje vlastní děti a ty jim taky nikdo neodebírá…a myslím, že je lepší mít 2 vlastní maminky, než v děcáku několik společných a dav „sourozenců“…
PS: zajímavé, že dva muži při sexu tak strašně ostatní heterosexuální pány pohoršují…ale když to dělají dvě ženské spolu, je to pro ně úplně normální a ještě se na to rádi podívají .-)
Doplňuji:
jak tak čtu odpovědi těch proti, co pořád se ohání tím, co na to dítě, jak by se cítilo a že bude duševně poškozené atd…děti rozlišují hlavně to, jestli je má rodič rád a stará se o něj s láskou a ne to co má v kalhotách – to je jim srdečně jedno…a homosexualita se NEDÁ naučit…buď se člově tak narodí, nebo ne…fakt si myslíte, že někdo začne spát se stejným pohlavím, jenom proto, že to viděl doma a přitom ho ten druhý vůbec nepřitahuje?…a že to těmhle dětem bude připadat normální…no a co?…aspoň se změní názor na lidi, kteří té druhé skupině nijak svým zaměřením neubližují, ale i tak jsou trnem v oku…

meTTax

Neexistuje!

Doplňuji:
Určitě jsem proti, ano jsou to také lidé, ale promiňte my, ale myslím, že až se dětí dozví, že mají jen dva „tatínky“ nebudou rády. A budou mít zkažený možná celý život. Minimálně období školy jistě, protože se jim každý bude smát.

gnr54

Jsem pro povolení.

Doplňuji:
Neznamená že když je člověk homosexuální,že by nezvládl výchovu dětí.Denně člověk čte jak zacházej heterosexuální manželé s dětmi. Vždy záleží jaký člověk má charakter a né jak je orientovaný.

anonym

Jsem pro povolení.

Doplňuji:
pořád lepší, viděl jsem predevčírem pořad „nejpřísnější rodiče“, z UK tam poslali 2 na týden, rodina nezvládala. Přišli k homosexuálům, kteří tam měli 5 dětí. Během týdne je naučili odpovědnosti, slušnosti, vážit si druhých i práce.

anonym

Jsem pro povolení.

Není ti blbý opičit se po 6 dnech na totéž téma?
Doplňuji:
Opět se vyskytují notorická pomýlení:

  1. Anketa je direktivní – neumožňuje jinou variantu odpovědi. Málokdy bývají věci jen černobílé.
  2. Tazatel sice připustil opakování tématu, ale obratem ji uzamkl nominací jednoho přitakávající odezvou na subjektivní zaujetí, ač odpověď s nejvíce palci a zároveň rozumná a objektivní od Funna (pod. jako od Bohemica), už v tuto chvíli nominaci od ostatních dostat nemohou pro blokaci tazatele.
  3. ad osočující poznámka v diskuzi – lépe čti, záměrně byla formulace shodné téma, nikoliv doslovná otázka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-si-homosexualni-par-adoptovat-dite

NatálkaR

Neexistuje!

Asi nepovolila, ale zase na druhou stranu jsou to lidé. Ale z pohledu těch dětí nevím, jak by jim bylo.

meTTax

To Funna: Aha tak jestli teda myslíš, že těm dětem to vůbec nevadí, jak ty uvádíš, pak gratuluju, momentálně si zkazila dětský život. Očividně už dlouho si nebyla na ulici a nebo se podívat do školy, abys věděla, jak moc se za takové věci jiní smějou a ještě dlouho smát budou!

bolak

Dr.Axl: Otázka kterou uvádíš zněla jestli je to možný, ne jestli jsme pro nebo proti a jaký na to máme názor, ale ty se v tom poučování asi vyžíváš…

Cítíš potřebu vyvolávat v lidech dojem že se něčím provinili nebo jak je to?

anonym

moje řeč......

bolak

Koukám že už jsi to po sobě smazal, to jsem rád.

Uvědomit si svoje chyby a pokusit se je napravit, to je dobrý začátek. Jentak dál, i dětské krůčky se počítají.

Sůwa

Kdepak, nic nesmazal, nebo to tam zas vrátili. Ten se bude věčně šťourat ve starších odpovědích, protože mu to přináší bodíky i bez znalosti odpovědí na jakékoliv téma. Nějak mu nedochází, že za bodíky si nic nekoupí 🙂.

anonym

Pro záštiplné, co mazají repliky, jež jim nevoní, ač jsou objektivní, to mohu uvést i v diskuzi, aby vás přešly sabotážní choutky.
ad Sůwa, stále jsi nepochopila, že nejde o žádné body, ale nekončící odmítání podvádění a recidivám vůči pravidlům.
Pokud fandíš podvodům, jen to vypovídá o tvých morálních hodnotách a je to tvůj problém.
Nemáš-li nic k otázce, asi sama zapomínáš, že na osobní vzkazy je určena výhradně vnitřní pošta, k tomu také byla zavedena. Že jsou ti některé pravdy nepříjemné, pranic nemění na jejich platnosti.
Kopie vymazané odpovědi, než ji admini vrátí:
Není ti blbý opičit se po 6 dnech na totéž téma?
Doplňuji:
Opět se vyskytují notorická pomýlení:

  1. Anketa je direktivní – neumožňuje jinou variantu odpovědi. Málokdy bývají věci jen černobílé.
  2. Tazatel sice připustil opakování tématu, ale obratem ji uzamkl nominací jednoho přitakávající odezvou na subjektivní zaujetí, ač odpověď s nejvíce palci a zároveň rozumná a objektivní od Funna (pod. jako od Bohemica), už v tuto chvíli nominaci od ostatních dostat nemohou pro blokaci tazatele.
  3. ad osočující poznámka v diskuzi – lépe čti, záměrně byla formulace shodné téma, nikoliv doslovná otázka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ muze-si-homosexualni-par-adopt ovat-dite

anonym

pořád se do každého navážíš, není otázka, na kterou bys odpověděl normálně bez těch svých rádoby vtipných narážek a urážek, trochu se uklidni, opovídej ano,ne nemontuj tam nic jinýho, pokud odpověd na otázku znáš, tak ji napiš, ale nepřidávej tam dokol ty svoje moudra

Sůwa

S některými si vnitřní poštou psát nemůžu, protože po třetí, ač popírané žádosti o následovnictví jsem určitý profil musela zablokovat ( důkaz mám ). Navíc jsem se od nicku Dr.Axl poučila, že právě naopak je vhodné všechno psát veřejně, nejlépe ovšem různé demagogie, polopravdy a skutečnosti získané neveřejnou cestou, ale vytržené z kontextu.
Podvod = záměrné uvedení v omyl s úmyslem někoho poškodit, něco neoprávněně získat (SSČ). To se zde dá aplikovat jak? O můj morální profil netřeba mít obavy.

bolak

Takže člověk nemůže reagovat nebo zakládat podobná témata do 6 dnů? To je zas nějaký nový pravidlo kodexu? Navíc tu Layoutman třeba v tu dobu nebyl, každý není jako ty, každý to tak nesleduje a neprojíždí otázku po otázce dne co den, jen proto aby si moch potom někdy v budoucnu do někoho rejpnout za jeho neznalost.

Za vším vidíš podvod a manipulaci, chtělo by to s tím něco dělat.

led

Čo tak vyhlásiť heslo:
Podľa seba, súdim teba.
A hneď vieme, kto je kto.
Prosím, žiadne mená…

led

Doplňujem: je to sprostý alibizmus, aby ma tu niekto hneď neukrižoval.