Avatar uživatele
anonym

Povolili byste adopci dětí homosexuálům?

Já tedy ne. Je sice fajn, že by se to dělo jen v případě nedostatku heterosexuálních párů, aby dítě nemuselo nakonec do ústavu. Doufám, že normálních párů bude dost. V běžný rodině občas dítě zahlídne rodiče, jak si to rozdávají, ale že bude koukat na dva taťky, jak si vymetávají ty svý chlupatý zadnice…:) Pak mu to přijde normální a máme tu problém.
Doplňuji:
Omlouvám se, nevšiml jsem si, že už tady taková otázka byla. Neberte to zase tak tragicky, to se může stát každému.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem pro povolení.

Mnoho lesbiček žije ve společné domácnosti s přítelkyní a dětmi z předešlých heterosexuálních vztahů a nikdo to neřeší.Nechápu proč by i homosexuálové-muži neměli mít možnost vychovávat dítě.Pro dítě je rozhodně lepší výchova rodině,i když poněkud jiné než ústavní výchova.A navíc: homosexualita není nakažlivá přenosná nemoc,človík se s takovou dispozicí rodí takže nehrozí,že by při „načapání“ tatínků při milostných aktivitách stalo se z hetero-dítěte gay nebo lesbička. Model tradiční rodiny se v dnešní době mění,děti většinou vyrůstají v neůplných rodinách nebo naopak mají tatínků několik, změnily se i zákony o partnerství,u­volnil se i přístup k dříve tabuizovaným tématům,takže soudný, poučený člověk nepohlíží na jinak sexuálně orientované lidi s despektem nebo opovržením…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

Jsem pro povolení.

to je těžká odpověď…jsou homosexuální páry, co mají svoje vlastní děti a ty jim taky nikdo neodebírá…a myslím, že je lepší mít 2 vlastní maminky, než v děcáku několik společných a dav „sourozenců“…
PS: zajímavé, že dva muži při sexu tak strašně ostatní heterosexuální pány pohoršují…ale když to dělají dvě ženské spolu, je to pro ně úplně normální a ještě se na to rádi podívají .-)
Doplňuji:
jak tak čtu odpovědi těch proti, co pořád se ohání tím, co na to dítě, jak by se cítilo a že bude duševně poškozené atd…děti rozlišují hlavně to, jestli je má rodič rád a stará se o něj s láskou a ne to co má v kalhotách – to je jim srdečně jedno…a homosexualita se NEDÁ naučit…buď se člově tak narodí, nebo ne…fakt si myslíte, že někdo začne spát se stejným pohlavím, jenom proto, že to viděl doma a přitom ho ten druhý vůbec nepřitahuje?…a že to těmhle dětem bude připadat normální…no a co?…aspoň se změní názor na lidi, kteří té druhé skupině nijak svým zaměřením neubližují, ale i tak jsou trnem v oku…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
meTTax

Odpoveď byla označena jako užitečná

Neexistuje!

Doplňuji:
Určitě jsem proti, ano jsou to také lidé, ale promiňte my, ale myslím, že až se dětí dozví, že mají jen dva „tatínky“ nebudou rády. A budou mít zkažený možná celý život. Minimálně období školy jistě, protože se jim každý bude smát.

Upravil/a: meTTax

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Jsem pro povolení.

Doplňuji:
Neznamená že když je člověk homosexuální,že by nezvládl výchovu dětí.Denně člověk čte jak zacházej heterosexuální manželé s dětmi. Vždy záleží jaký člověk má charakter a né jak je orientovaný.

Upravil/a: gnr54

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem pro povolení.

Doplňuji:
pořád lepší, viděl jsem predevčírem pořad „nejpřísnější rodiče“, z UK tam poslali 2 na týden, rodina nezvládala. Přišli k homosexuálům, kteří tam měli 5 dětí. Během týdne je naučili odpovědnosti, slušnosti, vážit si druhých i práce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem pro povolení.

Není ti blbý opičit se po 6 dnech na totéž téma?
Doplňuji:
Opět se vyskytují notorická pomýlení:

  1. Anketa je direktivní – neumožňuje jinou variantu odpovědi. Málokdy bývají věci jen černobílé.
  2. Tazatel sice připustil opakování tématu, ale obratem ji uzamkl nominací jednoho přitakávající odezvou na subjektivní zaujetí, ač odpověď s nejvíce palci a zároveň rozumná a objektivní od Funna (pod. jako od Bohemica), už v tuto chvíli nominaci od ostatních dostat nemohou pro blokaci tazatele.
  3. ad osočující poznámka v diskuzi – lépe čti, záměrně byla formulace shodné téma, nikoliv doslovná otázka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-si-homosexualni-par-adoptovat-dite

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NatálkaR

Neexistuje!

Asi nepovolila, ale zase na druhou stranu jsou to lidé. Ale z pohledu těch dětí nevím, jak by jim bylo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
meTTax

To Funna: Aha tak jestli teda myslíš, že těm dětem to vůbec nevadí, jak ty uvádíš, pak gratuluju, momentálně si zkazila dětský život. Očividně už dlouho si nebyla na ulici a nebo se podívat do školy, abys věděla, jak moc se za takové věci jiní smějou a ještě dlouho smát budou!

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Dr.Axl: Otázka kterou uvádíš zněla jestli je to možný, ne jestli jsme pro nebo proti a jaký na to máme názor, ale ty se v tom poučování asi vyžíváš…

Cítíš potřebu vyvolávat v lidech dojem že se něčím provinili nebo jak je to?

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

moje řeč......

před 4243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Koukám že už jsi to po sobě smazal, to jsem rád.

Uvědomit si svoje chyby a pokusit se je napravit, to je dobrý začátek. Jentak dál, i dětské krůčky se počítají.

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Kdepak, nic nesmazal, nebo to tam zas vrátili. Ten se bude věčně šťourat ve starších odpovědích, protože mu to přináší bodíky i bez znalosti odpovědí na jakékoliv téma. Nějak mu nedochází, že za bodíky si nic nekoupí 🙂.

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pro záštiplné, co mazají repliky, jež jim nevoní, ač jsou objektivní, to mohu uvést i v diskuzi, aby vás přešly sabotážní choutky.
ad Sůwa, stále jsi nepochopila, že nejde o žádné body, ale nekončící odmítání podvádění a recidivám vůči pravidlům.
Pokud fandíš podvodům, jen to vypovídá o tvých morálních hodnotách a je to tvůj problém.
Nemáš-li nic k otázce, asi sama zapomínáš, že na osobní vzkazy je určena výhradně vnitřní pošta, k tomu také byla zavedena. Že jsou ti některé pravdy nepříjemné, pranic nemění na jejich platnosti.
Kopie vymazané odpovědi, než ji admini vrátí:
Není ti blbý opičit se po 6 dnech na totéž téma?
Doplňuji:
Opět se vyskytují notorická pomýlení:

  1. Anketa je direktivní – neumožňuje jinou variantu odpovědi. Málokdy bývají věci jen černobílé.
  2. Tazatel sice připustil opakování tématu, ale obratem ji uzamkl nominací jednoho přitakávající odezvou na subjektivní zaujetí, ač odpověď s nejvíce palci a zároveň rozumná a objektivní od Funna (pod. jako od Bohemica), už v tuto chvíli nominaci od ostatních dostat nemohou pro blokaci tazatele.
  3. ad osočující poznámka v diskuzi – lépe čti, záměrně byla formulace shodné téma, nikoliv doslovná otázka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ muze-si-homosexualni-par-adopt ovat-dite

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pořád se do každého navážíš, není otázka, na kterou bys odpověděl normálně bez těch svých rádoby vtipných narážek a urážek, trochu se uklidni, opovídej ano,ne nemontuj tam nic jinýho, pokud odpověd na otázku znáš, tak ji napiš, ale nepřidávej tam dokol ty svoje moudra

před 4243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

S některými si vnitřní poštou psát nemůžu, protože po třetí, ač popírané žádosti o následovnictví jsem určitý profil musela zablokovat ( důkaz mám ). Navíc jsem se od nicku Dr.Axl poučila, že právě naopak je vhodné všechno psát veřejně, nejlépe ovšem různé demagogie, polopravdy a skutečnosti získané neveřejnou cestou, ale vytržené z kontextu.
Podvod = záměrné uvedení v omyl s úmyslem někoho poškodit, něco neoprávněně získat (SSČ). To se zde dá aplikovat jak? O můj morální profil netřeba mít obavy.

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Takže člověk nemůže reagovat nebo zakládat podobná témata do 6 dnů? To je zas nějaký nový pravidlo kodexu? Navíc tu Layoutman třeba v tu dobu nebyl, každý není jako ty, každý to tak nesleduje a neprojíždí otázku po otázce dne co den, jen proto aby si moch potom někdy v budoucnu do někoho rejpnout za jeho neznalost.

Za vším vidíš podvod a manipulaci, chtělo by to s tím něco dělat.

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Čo tak vyhlásiť heslo:
Podľa seba, súdim teba.
A hneď vieme, kto je kto.
Prosím, žiadne mená…

před 4250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Doplňujem: je to sprostý alibizmus, aby ma tu niekto hneď neukrižoval.

před 4250 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek