Avatar uživatele
FikeCZ

Muže si homosexualni par adoptovat Ditě??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lyn před 4257 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Odpoveď byla označena jako užitečná

zpráva z loňského roku
http://www.li­dovky.cz/prvni-homosexualni-par-adoptoval-dite-z-ustavu-f5q-/ln_domov.asp?c=A110610_­165824_ln_domov_a­pe

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ad iceT, díky za jasný a vyčerpávající odkaz. Kvůli právě těmto radám pro život byly Odpovědi zakládány s premisou rad pro všechny a v praktickém životě.
Tady netřeba žádné rozvláčné filozofické úvahy, zda ano a proč atd.
Namísto věčných nejasností jak vlastně odpovídat, by úplně stačil tento tvůj jediný názorný příklad.

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

A tím chtěl básník říci co?Že můj odkaz stojí za h…?Je-li jiný názor na otázku-nevšimla jsem si,že by kdo další odpověděl.V odkaze stojí,že to možné je,i když s tím asi dost lidí nesouhlasí,ale asi dost záleží na tom,kdo to těm lidem povolí nebo ne.Vždycky je to o lidech a v lidech.

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ále, zase ty ženské emoce? Naopak tě chválím a píši, že takhle mají vypadat správně odpovědi, to podstatné se tam každý dočte. Místo nedorozumění jsem ti přidal i nominaci, proč bych tě asi bodoval, pokud bych nesouhlasil.
Jiná odpověď není, protože není co dodat.
Z platné legislativy přece vyplývá, že registrovaná pár nemůže, ale jeden z nich na sebe ano – a to je podstatné, zvlášť když se jedná o tělesně postižené dítě, jinak neumístitelné. Vždy je lepší jiná volba než ústav.

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek