_136

Mají Miloš Zeman a Andrej Babiš nějaký movitý majetek i mimo ČR?

Nezmýlil jste se? Nejde spíš o nemovitý majetek?

Nejlepší odpověď
Dochy

Jak máme vědět jestli jim někde něco nevypadlo z kapsy? Vhledem k tomu kolik toho nacestovali a nacestují se dá očekávat že minimálně nějaký kapesník po nich někde zůstal.

Další odpovědi
led

Andrej Babiš vlastnil agrochemický potravinárský koncern Agrofert, ktorý je dnes vo zvereneckom fonde. https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Andrej_Babi%C5%A1
AGROFERT, a.s. je v súčasnosti majiteľom Duslo Šaľa na Slovensku.
https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Duslo
Počas činnosti vo verejnej funkcii, dnes predseda vlády ČR, myslím, že nie je podnikateľsky čin­ný.

aliendrone

Máš věšteckou kouli? ;) :D :D
Obecně ale LZE předpokládat, že ANO. Každý rozumný člověk (pokud má majetek, který stojí za to diverzifikovat) tak činí – a to dokonce často i NAVZDORY případným právním úpravám (legalitě). Nikdo neví co všechno bude a není tak pitomý, aby všechno vsadil na „jednu kartu“ a spoléhal se (bezvýhradně) na „zákony“ či „ústavní práva“ apod. NESMYSLY. ;) :D :D

Obvykle jde o prostředky „tajné“, skryté před nenechavými zlodějskými prackami státu (a tedy NEZDANĚNÉ, velké plus), velmi často pocházející z ne zrovna košer příjmů. ;) :D :D

Každopádně se tím NIKDO chlubit NEBUDE (o to více ale bude KONAT)! Obvykle se ukládá v zemích, kde na vyžádání/dotaz orgánů ČR ohledně případného majetku odpoví „Polibte nám prdel Česká republiko!“. :)

Pepa25

Předpokládám, že dotaz je na NEmovitý majetek, ne?