postcd

Má stát/finanční správa/ministerstvo financí někde uveden bankovní účet, kam lze přispět?

Odpovědi
McArthur

V podstatě je jedno, na který účet to pošleš, pokud je určen pro placení daní. Nevyžádaný přeplatek automaticky propadne státu.

Na účet soudruha Zemana bych to neposílal. Je to soukromý účet jehož prostředky mohou být použity na cokoliv. A jak už se ukázalo, tak prvotní myšlenka se ráda populisticky porušuje.

Odkaz na bankovní spojení pro placení daní: http://www.fi­nancnisprava.cz/cs/da­ne-a-pojistne/placeni-dani/bankovni-ucty-financnich-uradu

Poznámka: Chceš-li mít z toho nějaký efekt, pošli peníze na účet, který je spravován Finanční správou ve Tvém kraji. Leč by to musela být asi miliarda, abys to poznal. Doporučil bych proto raději peníze poslat přímo radnici Tvého města či obce. Chceš-li, můžeš takový dar podmínit tím, že bude použit např. na splácení dluhu města Tvého srdce.

Dochy

nejsem si jist, ale nějaký založil Zeman, pokud se pamatuju…
Aaaa pamatuju:
http://www.pre­zidentskyfond­.cz/
Tak tohle by měla být také cesta k cíli.