Outsider

Má smysl hledat zubaře mimo Prahu?

Za čištění kanálků, čep+keramickou korunku u čtyřky nahoře mi zubařka řekla 18000,–,podobnou cenu mi rekl i jiný zubař, má smysl hledat levnějšího zubaře mimo Prahu, klidně budu dojíždět s dvěma potomky a hypotékou je to pro mě masakr( Díky za rady či zkušenosti.

Odpovědi
Mc Merkurion

… nemá …
… možná jsou lacinější, ale maj totálně plno, mimopražský, když jim nic jinýho nezbejvá (čekací doba na ošetření pod půl roku nejde), jezděj do Prahy, tam aspoň berou …

Ametyst

Rozhodně ano. Dokonce i zdravotní pojišťovna má poradit, mají seznamy lékařů a dentistů.

Dochy

Hledej. Klidně i v Praze. Bohužel zubařů je málo. Cena jakou uvádíš je hodně nadsazená i když už jsem párkrát něco podobného slyšel, Moje zubařka za čištění kanálků snad ani nikdy nic nechtěla, za čep a korunku řádově kolem 4–6 tisíc. Před cca rokem mi podobné ceny potvrzoval známý, který dělá do prodeje materiálu pro zubaře. Řešili jsme případ, kdy jsem se od lektorky angličtiny dozvěděl, že po ní zubař chce za 2 korunky 20 litrů za každou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.