Rokio

Má podle vás smysl, abych přispíval na „náš“ dům?

V současné době platím jenom paušál (5.000 korun měsíčně) za to, že můžu bydlet u svých rodičů a platím si veškeré školní výdaje.

I přesto všechno mi po odečtení měsíčních výdajů zbývá několik tisícovek. Tím chci říct, že mi ještě zbývají prostředky, abych kupoval něco do domu (např. příspěvek na novou kuchyň, příspěvek na novou koupelnu, nová televize, nový PC atd.).

Problém je ovšem hned v několika věcech.

Zaprvé, dům patří babičce, tedy není náš.

Zadruhé, potencionální dědicové jsou můj otec a moje teta.

Problém je tedy v tom, že kdybych příspíval na technické zhodnocení do domu, kde bydlíme, tak bychom museli o to více dát mojí tetě a o pár desítek let později.

Nevíte tedy, jaké je v tomhle případě vhodné řešení?

Odpovědi
led

Bývaš v dome, užívaš záhradu, stravuješ sa doma, máš vlastný príjem?
Ak si na všetky otázky odpovedal: ano, potom prispievaj.