Ganymede

Má o cenu založit blog o OCD, úzkostech a depresích?

Už dlouho plánuji založit blogu (něco jako komunitu) o OCD, úzkostech a depresích, byly by zde tipy a zkušenosti ne jenom mé, ale i ostatních čtenářů a nejenom to, i nějaké zajímavé články ohledně psychologie atd.
Je v ČR takových lidí hodně?? A kde je najdu, abych jim mohla dát možnost na můj blog jít?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Klidně ho založ. Ty lidi hledat nemusíš, pokud bude tvůj blog pro ně přínosný, časem si ho najdou.

Další odpovědi
Šidlo

budete tam mať narváno, tomu verte

len pozor na psychológov..­...vyberajte veľmi opatrne

ivzez

Pokud nejsi odborník, nemá podle mne cenu takový blog zakládat.
Sama bys odborné články nezvládla a cizí bys mohla použít pouze
se svolením autorů.

lexx

ne. život je dost pitomej a vošklivej i bez toho