Šárka014

Má někdo zkušenosti se stránkou kolikmam.cz?

Ráda bych tuto stránku využila, ale chci si ověřit, že je to legitimní a důvěryhodné.

Odpovědi
Hlada

Ze zajímavosti jsem se na ni díval. Pochopil jsem jen to, že to je placený nákup výpisů z různých registrů. Smysl takové služby mi uniká.

Pepa25

Zkušenost nemám, ale její provozovatel je CCB – Czech Credit Bureau a.s, což je důvěryhodná společnost.

Pepa25

Hlada: přístupy do řady registrů jsou placené a často jen přes prostředníky. Bohužel. Samozřejmě tento konkrétní je možná o něco držažší než jiný přístup, to nevím, nedíval jsem se na obchodní podmínky.